YASED YDK toplantısı gerçekleştirildi

 

YASED’in “Yeni Dönem Strateji ve Çalışma Programı”nın oluşturulması için 11 Mayıs’ta gerçekleştirilen Yüksek Danışma Konseyi toplantısında, üyelerin görüş ve önerileri değerlendirildi.

YASED’in “Yeni Dönem Strateji ve Çalışma Programı”nın belirlendiği Yüksek Danışma Konseyi toplantısı (YDK) 11 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleştirildi. YASED üyelerinin geniş katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, yatırım ortamına dair gündemdeki gelişmeler değerlendirildi ve yeni dönem Strateji ve çalışma programı için üyelerin görüş ve önerileri alındı.

YASED Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Erdem, toplantıda yaptığı konuşmada, “Üyelerimiz için katma değer yaratan, yatırım ortamını iyileştirmek için gerekli tüm yapısal reformlarda öncü rol üstlenen, sürdürülebilir ekonomik kalkınma için tüm paydaşlarıyla işbirliği içinde ortak akılla yeni fikirler üreten etkin bir platform olarak çalışmalarına devam ediyoruz” dedi ve sözlerine şöyle devam etti:

“Şubat ayında yapılan 36. Genel Kurul toplantımızda yeni Yönetim Kurulumuz seçimle görev başına gelmiştir. Yönetim Kurulu olarak bu süre içinde YASED’in önümüzdeki dönem faaliyetlerinin temelini oluşturacak öncelikli çalışma alanlarımızı ve stratejik programımızı belirlemek üzere çalışmalar yaptık. Hedefimiz sizlerin katkıları ve işbirliğiyle stratejik programımızı önümüzdeki dönemde güçlü bir şekilde hayata geçirmektir.”

 

Vodafone’un katkılarıyla