Facebook Global Başkan Yardımcısı Ms. Sarah Personette YASED Sohbetleri’nin Konuğu Oldu

 


YASED’in üyeleriyle olan iletişimini daha etkin kılmak amacıyla gerçekleştirdiği “Business Lounge” sohbet toplantılarının dördüncüsü, Facebook’un Küresel Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Sarah Personette’nin katılımında gerçekleşti.  

Uluslararası Yatırımcılar Derneği’nin (YASED), üyeleriyle olan iletişimini daha da güçlendirmek ve farklı konu başlıklarını uzman konukların katılımında birlikte değerlendirmek amacıyla, “YASED Business Lounge” toplantıları düzenlemektedir. Bu sohbet toplantılarının dördüncüsü 9 Kasım’da İstanbul’da, dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından Facebook’un Küresel Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Sarah Personette’in konuk konuşmacı olarak katılımıyla gerçekleşti.

Üyelerin büyük ilgi gösterdiği bu toplantıda Personette önce Facebook Türkiye Ülke Direktörü Derya Matraş’ın yönelttiği sorulara ve daha sonra üyelerden gelen sorulara cevap verdi. Dünyada süregelen dijital dönüşümün iş yapış şekillerine ve kültürlerine ve en genel anlamda hayatımıza etkisi ile tüketici trendlerinin nasıl okunacağı ve bu sürece kolay adapte olabilecek nitelikli çalışanların yetiştirilmesi gibi konular değerlendirildi.

 

 

 

Vodafone’un katkılarıyla