Cumhurbaşkanlığı Sistemine Geçiş Basın Açıklaması

YASED Uluslararası Yatırımcılar Derneği Başkanı Ahmet Erdem, Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde ilk kez görev yapacak yeni kabineyi kutladı.

Erdem, “YASED olarak, Türkiye’ye olan güvenimizi bir kez daha yinelerken, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında kurulan yeni hükümetimizi ve bakanlarımızı kutluyor, yeni sistemde görev alacak tüm yönetime başarılar diliyoruz.

İ
ş dünyası olarak, ülkemizi her alanda daha ileriye götürecek ve 2023 hedeflerine ulaştıracak olan ekonomik ve yasal tüm makro reformların hayata geçirilmesinde kamuya bir çözüm ortağı olarak destek vermeye devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki yeni yönetimin, Türkiye’nin sürdürülebilir ekonomik ve sosyal kalkınması yolundaki tüm atılımları, hızla karar alarak, büyük bir başarı ile gerçekleştireceğine inanıyoruz. Ülkemizde daha fazla yatırım, daha fazla üretim ve ihracat ve daha fazla istihdam için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da azim ve kararlılık içinde çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.


Vodafone’un katkılarıyla