YASED United Hız Kesmeden Devam Ediyor

 

Uluslararası Yatırımcılar Derneği’nin (YASED) üye ve paydaşlarının Covid-19 ile mücadelede düzenli bilgi ve deneyim paylaşımı için başlattığı online etkinlik serisi YASED United etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor.

Covid- 19’un getirmiş olduğu küresel krizi en az hasarla atlatmanın yollarının tartışıldığı YASED United etkinliklerinde başta dijitalleşme olmak üzere alınan tedbirler, hukuki altyapı, AB ilişkileri, salgının ekonomiye  etkileri gibi konular masaya yatırıldı.

İktisatçı Prof. Dr. Güven Sak’ın konuşmacı olduğu 3 Nisan’daki toplantıyla başlayan YASED United’ın sonraki konukları ise şu isimler oldu: “Hukukçu Prof. Dr. Bahadır Erdem, PwC Türkiye Başkanı Haluk Yalçın, PwC Kamu ve Kalkınma Danışmanlığı Bölümü Lideri İdil Özdoğan, Vodafone İtalya CEO’su Aldo Bisio, KPMG Türkiye Vergi Bölümü Şirket Ortağı Emrah Akın ve Deloitte Türkiye Baş Hukuk Müşaviri Lerzan Nalbantoğlu, Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay Dünya Bankası Türkiye Ülke Direktörü Auguste Tano Kouamé, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, SAP Global Başkan Yardımcısı ve Fütürist Tom Raftery, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, YASED Yönetim Kurulu üyesi, Microsoft’tan Murat Kansu, T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı A. Burak Dağlıoğlu, YASED Başkanı Ayşem Sargın ve McKinsey & Company Partner’lerinden Dr. Knut Alicke, UNILEVER Türkiye, Orta Asya & İran Yönetim Kurulu Başkanı ve YASED Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Seçkin ve UNCTAD Yatırım Araştırmaları Bölüm Başkanı Richard Bolwijn.”

 

Vodafone’un katkılarıyla