İş Birliği 4.0 Eğitim Platformu pilot eğitimi başlıyor!


Değerli Üyelerimiz,

 

ISTKA desteğiyle Özyeğin Üniversitesinin hayata geçirdiği İş Birliği 4.0 Eğitim Platformu (http://isbirligi40.com/) ücretsiz pilot eğitimi 7 Eylül Pazartesi günü başlıyor! 

Kurumların girişimlerle iş birliği geliştirme stratejisi ve metodolojisini oluşturmasını sağlayacak 4 hafta sürecek eğitimde katılımcılar online platform üzerinden içerikleri izleyerek çalışma kitabından ilgili içerikleri takip edebileceklerdir. Ayrıca her hafta gerçekleştirilecek 2 saat sürecek mentorluk seanslarında programa katılan girişimlerle buluşma fırsatı sunulacaktır. Bu seanslarda iş birliği modelleri üzerine tartışmalar yapılarak, vakalar incelenecektir. Eğitim, şşağıdaki konu başlıklarında yürütülecektir:

Pilot Eğitim Dönemine katılım için başvuru formunun (http://isbirligi40.com/pilot/) doldurması gerekmektedir. Pilot eğitim kontenjanı 60 kişi ile sınırlıdır. Başvurular 31 Ağustos Pazartesi 17.00’de sonlanacaktır. Sınırlı sayıda kontenjan nedeniyle ilk başvuran kurum ve girişimler önceliklendirilecektir. Değerlendirmenin ardından katılmaya hak kazananlar 2 Eylül Çarşamba günü açıklanacaktır. Başvuru ile sorularınız olursa merve.cavdar@ozyegin.edu.tr’e yazabilirsiniz.

 

Ayrıca Platform kapsamında Kurum & Girişim İş Birlikleri üzerine Türkiye Girişim Ekosistemi ve İş Birliklerini ele alan kapsamlı bir rapor hazırlanacaktır. Araştırma sonuçları raporda yayımlanarak Eylül ayında paylaşılacaktır. Araştırma sadece genel yaklaşımı ölçmek amaçlı olup sonuçlarda kurum isimleri paylaşılmayacaktır. Girişimlerle İş Birliği Yaklaşımı Anketi için; https://www.surveymonkey.com/r/Y7ZKQJ3

 

Bilgilerinize sunarız.

 

Saygılarımız ile…

 

YASED

 


Vodafone’un katkılarıyla